Cara Jual Barang Di Shopee dengan Aplikasi Shopee

Cara Jual Barang Di Shopee dengan Aplikasi Shopee 1Cara Jual Barang Di Shopee dengan Aplikasi Shopee 2



Sebagai tanda penghargaan dan help, dapatkan cenderahati TheHaikal Channel di sini: https://thehaikal.information/retailer
Sertai Giveaway Bulanan : “Giveaway Google Play GiftCard RM50”
https://www.youtube.com/watch?v=nzk2MdFnWcM –~–
Dapatkan panduan lengkap menjual di Shopee di sini: http://bit.ly/class_shopee

Dalam video kali ini saya kongsikan cara untuk menjual barang melalui aplikasi Shopee. Anda boleh menjual barang di Shopee secara percuma tanpa sebarang bayaran.

Jika anda merupakan penjual barangn secara on-line di media sosial sebelum ini, anda perlu kembangkan perniagaan anda dengan memasarkan atau menyenaraikan barang anda di Shopee.

Ini adalah kerana percubaan pertama saya menjual di Shopee sangat mengujakan.

Saya add barang untuk pertama kalinya di Shopee dan pada hari yang sama saya dah dapat purchaser!. Ini menunjukkan bahawa Shopee adalah tempat yang sesuai untuk mempromosikan barangan anda.

Dalam video ini saya kongsikan step-by-step untuk memasukkan barang anda ke dalam kedai anda di Shopee.

Secara umumnya, apabila anda mendaftar di Shopee, anda akan secara automatik dapat 2 akaun iaitu akaun purchaser dan vendor.

Jadi anda boleh terus add barang anda di Shopee dan buat duit dengan Shopee.

Anda juga boleh lihat video lain berkenaan Shopee yang saya telah sediakan:

Cara Beli Barang di Shopee – https://youtu.be/EdFu7TC0YWY
Cara Bayar di Shopee dengan ATM – https://youtu.be/cZomjjGP4bk
Cara Beli dengan Shopee Pockets – https://youtu.be/qIEe2qzR3Ec

Okay.

Semoga video ini bermanfaat untuk anda.

Jangan lupa untuk subscribe youtube channel saya ye 🙂

Lawati weblog saya di:
www.wikicara.org
www.susahsenangblogger.com
Assist Thehaikal dengan set up app dan sport percuma:

Colour Golf: https://play.google.com/retailer/apps/particulars?id=com.shade.golf.freegame
Airship : https://play.google.com/retailer/apps/particulars?id=com.airship.freegame
Hero Pixel : https://play.google.com/retailer/apps/particulars?id=com.hero.pixel.journey.free.sport
MiBrain: https://play.google.com/retailer/apps/particulars?id=xxx.xxx.mibrain
Slices Pizza : https://play.google.com/retailer/apps/particulars?id=com.slices.pizza.restaurant.maker
Fruit Slash: https://play.google.com/retailer/apps/particulars?id=com.fruit.slash.bounty.maker.free.sport
Uno Card: https://play.google.com/retailer/apps/particulars?id=com.uno.card.on-line.ono.basic.card
Completely satisfied Soda: https://play.google.com/retailer/apps/particulars?id=com.blissful.soda.drawing.line.free.sport
Colour Match: https://play.google.com/retailer/apps/particulars?id=com.shade.match.panda.free.sport
Falling Temper: https://play.google.com/retailer/apps/particulars?id=com.falling.temper.freegame
Dice Fall : https://play.google.com/retailer/apps/particulars?id=com.dice.fall.from.heaven.free.sport
Tremendous Mind Ball: https://play.google.com/retailer/apps/particulars?id=com.mind.ball.drawing.strains.free.sport
Colour Balls: https://play.google.com/retailer/apps/particulars?id=com.shade.ball.freegame
Bubble Shooter Panda: https://play.google.com/retailer/apps/particulars?id=com.bubble.shooter.panda.rescue.sport
Sudoku Video games: https://play.google.com/retailer/apps/particulars?id=com.sudoku.mind.puzzle.free.sport
Rushy Excessive: https://play.google.com/retailer/apps/particulars?id=com.rushy.excessive.constructing.soar.free.sport
Hoppy Hero: https://play.google.com/retailer/apps/particulars?id=com.hoppy.hero.free.sport
Match Mind: https://play.google.com/retailer/apps/particulars?id=com.match.mind.shade.puzzle.free.sport

source

SEOClerks

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *